Untitled3_edited.png

BOSA 10-60 TL

Вуглевипалювальна піч ретортного типу. Складається з двох піролізних блоків, кожен з яких включає в себе п'ять стаціонарно встановлених реторт.

Переваги даної печі

Докладніше про піч

Піч BOSA 10-60 TL- вуглевипалювальна установка ретортного типу.

Складається з двох піролізних блоків, кожен з яких включає в себе п'ять стаціонарно встановлених реторт. Кожна реторта має свій вивантажувальний відсік і свій завантажувальний отвір, закритий кришкою. Два піролізних блока з'єднуються між собою в один корпус та утворють топку для 10 реторт.

Завантаження сировини відбувається зі зсувом в часі, для забезпечення безперервної роботи печі.

 

Завантаження реторт відбувається за допомогою двох транспортерів.

Після заповнення реторти сировиною, ретора закривається кришкою для подальшої роботи .

Вивантаження гарячого вугілля відбувається в спеціальні ящики – гасильники.  Завдяки вивантаженню гарячого вугілля немає необхідності зупиняти виробництво. Після вигрузки можна відразу засипати нову партію сировини в реторту.

Після охолодження, вугілля вивантажується  для подальшої стабілізації (наповнення киснем) на термін - не менше трьох діб. 

Для забезпечення роботи печі на сировині з високим відсотком вологості піч укомплектована установкою попередньої сушки.

Попередня сушка працює за рахунок відпрацьованих в печі димових газів.  Можна встановити до 12 контейнерів з сировиною для просушки.

Піч має автоматичну систему управління, яка контролює температуру в печі, керуючи відповідними заслінками, оборотами димососів і кришкою аварійного димоходу.

 

углевыжигательная печь, оборудование для производства древесного угля, углевыжигательные печи купить, БОСА ЧАР ТЕХНОЛОДЖІС, оборудование для отжига угля

Технічні характеристики

Снимок экрана 2021-02-08 в 11.28.19.png

* — значення параметру залежить від пори року, вологості сировини.

** — значення параметру залежить від вологи, породи та фракції сировини.

Фото печі

Untitled3_edited.png

Документи

Наш проект використовує ряд патентів та має технічні умови, декларації відповідності, висновок державної санітарно-епідеміологічної служби, сертифікати відповідності, та інші документи, що підтверждують високу якість нашої продукції та відповідність усім нормам та стандартам

 

Наші контакти

Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання

icons8-whatsapp-480.png

E-mail:  bosachar.tech@gmail.com

 
 
 
  • YouTube

Адреса: вулиця Металістів, будинок 16, Київ, Україна