ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Боса чар ТЕХНОЛОДЖІС є динамічно розвиваючеюся виробничою компанією. Основа нашої компанії - молодий цілеспрямований колектив, основним завданням якого зробити все можливе, щоб Вам було просто, зручно і цікаво працювати з нами.

 
pexels-alex-powell-1769384.jpg

МІСІЯ КОМПАНІЇ

 

Наша компанія здійснює виробничу і торговельну діяльність на ринку обладнання вуглевипалювання, забезпечує Клієнту можливість отримання обладнання там, де воно необхідне, і тоді, коли воно потрібне.

 

Ми прагнемо до ефективної діяльності на всіх етапах створення продукту - від поставки комплектуючих і матеріалів до продажу установки кінцевому Споживачеві.

Місія «Боса чар ТЕХНОЛОДЖІС» - бути кращою в світі компанією-виробником вуглевипалювального обладнання, сфокусованої на готових печах і установках. Ми прагнемо забезпечити дохід своїм інвесторам, створюючи можливості для зростання і процвітання своїм співробітникам, діловим партнерам і суспільству в тих регіонах, де працюємо ми, і де працюють наші установки. І в усьому, що ми робимо, ми керуємося трьома принципами - чесність, послідовність і справедливість. Рішення про проектування і конкретному виробництві певної різновиди обладнання приймається нами виключно за наявності відповідних професійних навичок, досвіду і готовності запропонувати ринку якісний продукт.


Наша компанія націлена на безперервний розвиток, з тим, щоб устаткування відповідало вимогам ринку, запитам споживачів і якісно перевершувало на ринку аналогічні товари. Компанія є учасником ринкових відносин, беручи на себе всі норми і правила, що відповідають поняттю сучасних цивілізованих ділових відносин.

 

НАШЕ БАЧЕННЯ

«Боса чар ТЕХНОЛОДЖІС» бачить свою відповідальність у тому, щоб постійно покращувати ті сфери життя в світі, де ми працюємо - лісохімічну, екологічну, економічну - з тим, щоб завтрашній день був краще сьогоднішнього.
Наше бачення - фокусуватися на розумному використанні ресурсів довкілля, на діях, що приносять користь, як лісохімічний спільноті, так і всьому суспільству в цілому, а також на зобов'язанні щодо збільшення доходів акціонерів, що дозволить зробити «Боса чар ТЕХНОЛОДЖІС» по-справжньому стабільною і стійкою компанією.
 
   Постійне прагнення до поліпшення та інновацій, чітке бачення мети і місії компанії, а також дотримання принципів ефективного виробництва і цивілізованої торгівлі дозволяють нам з кожним днем ​​досягати все більш високих результатів. Наш колектив - група фахівців, закоханих у свою справу. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу з нашими партнерами, готові розглянути цікаві пропозиції та побажання, і виготовити обладнання під специфічні вимоги замовника.

pexels-rich-1440559.jpg
pexels-alex-powell-1793309.jpg

ПРО КОМПАНІЮ

«БОСА ЧАР ТЕХНОЛОДЖІС» - українська виробнича компанія, що спеціалізується на розробці екологічних ретортних печей  новітнього зразка. Основа нашого бізнесу - це цілеспрямований колектив фахівців, які мають великий досвід роботи у цій сфері. Якість товару і професійна співпраця пріоритетні для нас.

 

Шипук Борис Іванович та його син Олег Борисович наші головні технологи. Вони відомі своїми якісними розробками різних масштабів: від зведення невеликих одинарних вуглевипалювальних установок типу «СИНЕРГІЯ» (ринок СНД) до конструювання середньотонажних вуглевипалювальних реторт патентованої серії «ModEco» (понад 20 установок на світовому ринку), що перетворюють на деревне вугілля різні типи сировини (від великої фракції до малої, враховуючи шкарлупи).

 

На сайті Ви знайдете наступні моделі: BOSA 5-30 TL, BOSA 10-60 TL, BOSA 4-80 FL, BOSA 6-120 FL. Ці вуглевипалювальні печі спеціально розроблені цими прогресивними науковцями для ТОВ «БОСА ЧАР ТЕХНОЛОДЖІС».

 

Наша компанія    готова і надалі втілювати у реальність  винаходи провідних спеціалістів у лісохімічній промисловості!

 
 
 

Наші контакти

Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання

icons8-whatsapp-480.png

E-mail:  bosachar.tech@gmail.com

 
 
 
  • YouTube

Адреса: вулиця Металістів, будинок 16, Київ, Україна