ПРО ПРОЕКТ

БОСА ТЕХ є виробничим проектом, що динамічно розвивається. Основа нашого проекту – молодий цілеспрямований колектив, основним завданням якого є все можливе, щоб Вам було просто, зручно та цікаво працювати з нами.

 
pexels-alex-powell-1769384.jpg

МІСІЯ ПРОЕКТУ

 

Наш проект здійснює виробничу і торговельну діяльність на ринку обладнання для вуглевипалювання, забезпечує Клієнту можливість отримання обладнання там, де воно необхідне, і тоді, коли воно потрібне.

 

Ми прагнемо до ефективної діяльності на всіх етапах створення продукту - від поставки комплектуючих і матеріалів, до продажу установки кінцевому Споживачеві.

Місія «БОСА ТЕХ» - бути кращим в світі проектом-виробником вуглевипалювального обладнання, сфокусованим на готових печах і установках. Ми прагнемо забезпечити дохід своїм інвесторам, створюючи можливості для зростання і процвітання своїм співробітникам, діловим партнерам і суспільству в тих регіонах, де працюємо ми, і де працюють наші установки. І в усьому, що ми робимо, ми керуємося трьома принципами - чесність, послідовність і справедливість. Рішення про проектування і конкретному виробництві певної різновиди обладнання приймається нами виключно за наявності відповідних професійних навичок, досвіду і готовності запропонувати ринку якісний продукт.


Наш проект націлений на безперервний розвиток, з тим, щоб устаткування відповідало вимогам ринку, запитам споживачів і якісно перевершувало аналоги на світовому ринку. Проект є учасником ринкових відносин, беручи на себе всі норми і правила, що відповідають поняттю сучасних цивілізованих ділових відносин.

 

НАШЕ БАЧЕННЯ

«БОСА ТЕХ» бачить свою відповідальність у тому, щоб постійно покращувати ті сфери життя в світі, де ми працюємо - лісохімічну, екологічну, економічну - з тим, щоб завтрашній день був краще сьогоднішнього.
Наше бачення - фокусуватися на розумному використанні ресурсів довкілля, на діях, що приносять користь, як лісохімічний спільноті, так і всьому суспільству в цілому, а також на зобов'язанні щодо збільшення доходів акціонерів, що дозволить зробити «БОСА ТЕХ» по-справжньому стабільний та стійкий проект.
 
   Постійне прагнення до поліпшення та інновацій, чітке бачення мети і місії проекту, а також дотримання принципів ефективного виробництва і цивілізованої торгівлі дозволяють нам з кожним днем ​​досягати все більш високих результатів. Наш колектив - група фахівців, закоханих у свою справу. Ми завжди відкриті до конструктивного діалогу з нашими партнерами, готові розглянути цікаві пропозиції та побажання, і виготовити обладнання під специфічні вимоги замовника.

pexels-rich-1440559.jpg
pexels-alex-powell-1793309.jpg

ПРО ПРОЕКТ

«БОСА ТЕХ» - український виробничний проект, що спеціалізується на розробці екологічних ретортних промислових вуглевипалювальних печей нового зразка для підприємств, що спеціалізуються на великих і більш рентабельних обсягах виробництва деревного вугілля - від 100 тонн і вище. Основа нашого бізнесу - це цілеспрямований колектив фахівців, які мають великий досвід роботи у цій сфері. Якість товару і професійна співпраця пріоритетні для нас.

 

Шипук Борис Іванович та його син Олег Борисович наші головні технологи. Вони відомі своїми якісними розробками різних масштабів: від зведення невеликих одинарних вуглевипалювальних установок типу «СИНЕРГІЯ» (ринок СНД) до конструювання середньотонажних вуглевипалювальних реторт патентованої серії «ModEco» (понад 20 установок на світовому ринку), що перетворюють на деревне вугілля різні типи сировини (від великої фракції до малої, враховуючи шкарлупи).

 

На сайті Ви знайдете наступні моделі: BOSA 6-100 FL, BOSA 6-150 FL. Ці вуглевипалювальні печі промислового зразка спеціально розроблені цими прогресивними вченими для проекту «БОСА ТЕХ».

 

Наш проект готовий і надалі втілювати у реальність  винаходи провідних спеціалістів у лісохімічній промисловості!

 
 
 

Наші контакти

Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання

icons8-whatsapp-480.png

E-mail:  bosachar.tech@gmail.com

 
 
 
  • YouTube

Адреса: вулиця Металістів, будинок 16, Київ, Україна