Untitled12.png

BOSA 4-80 FL

Вуглевипалювальна піч ретортного типу з фронтальним завантаженням-розвантаженням нестаціонарних виймальних реторт.

Переваги даної печі

Докладніше про піч

Піч BOSA 4-80 FL - вуглевипалювальна установка ретортного типу з фронтальним завантаженням-розвантаженням виймальних реторт.

 Складається з чотирьох окремих піролізних корпусів-реакторів. Кожен корпус-реактор має свої "двері", через які в реактор за допомогою вилочного навантажувача встановлюється реторта з сировиною.

Виймальна реторта також виконує функції ємності, в якій охолоджується вугілля. Завдяки цьому немає необхідності в додаткових ємностях для охолодження, це значно економить бюджет та зменшує людські ресурси, що необхідні для роботи та обслуговування печі. Після охолодження вугілля з реторти висипається і реторта знову завантажується сировиною для подальшої установки в реактор.

Чотири піролізних корпусів – реакторів з’єднуються в один корпус, та утворюють собою єдиний топковий простір, що значно знижує тепловтрати.  Топка служить генератором теплоносія для всіх чотирьох реторт.

 

Завантаження реакторів ретортами відбувається зі зсувом у часі, для рівномірного забезпечення безперервної роботи печі  та підтримки постійної температури всередині реакторів.

Для забезпечення роботи печі на сировині з високим відсотком вологості піч укомплектована чотирма установками попередньої сушки.

Попередня сушка працює за рахунок відпрацьованих в печі димових газів, що дозволяє економити на просушці деревини, зменшувати час на підготовку деревини та отримувати більш якісне вугілля за менший термін і затрачувати менші ресурси на підготовку сировини.

Піч має автоматичну систему управління, яка контролює температуру в печі, керуючи відповідними заслінками, оборотами димососів і кришкою аварійного димоходу.

 
 
 

углевыжигательная печь, оборудование для производства древесного угля, углевыжигательные печи купить, БОСА ЧАР ТЕХНОЛОДЖІС, оборудование для отжига угля

Технічні характеристики

Снимок экрана 2021-02-08 в 11.30.34.png

* — значення параметру залежить від пори року, вологості сировини.

** — значення параметру залежить від вологи, породи та фракції сировини.

Фото печі

Документи

Наша компанія використовує ряд патентів та має технічні умови, декларації відповідності, висновок державної санітарно-епідеміологічної служби, сертифікати відповідності, та інші документи, що підтверждують високу якість нашої продукції та відповідність усім нормам та стандартам

 

Наші контакти

Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання

icons8-whatsapp-480.png

E-mail:  bosachar.tech@gmail.com

 
 
 
  • YouTube

Адреса: вулиця Металістів, будинок 16, Київ, Україна